Anadolu Yakası0 534 646 28 75
Avrupa Yakası0 532 051 75 36
Kocaeli Şubesi0 531 367 23 75

- Hizmetlerimiz -

Yeni Tesisat Ve Onarım

Siz değerli müşterilerimizin ev ve iş yerlerinde oluşabilecek her türlü sıhhi tesisat sorunlarını en kısa zaman içerisinde, teknolijik ekipmanlarla güvenli , kaliteli ..

Arazide Su Kaçağı Bulma

Bahçe ve Arazi Su Kaçakları Tespit ve Onarımı. Bahçe sulama sistemlerinizde oluşan tespit edemediğiniz su kaçaklarını tespit ederek, gereksiz su tüketiminizi ..

Lavabo Açma

Yine de tıkanıklık problemlerinizde firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. İstanbul'un tüm ilçelerine fiyat farkı olmadan tıkanıklık açma hizmeti ... ..

Kanal Açma

Kanal açma atık su tesisatlarında boru içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı oluşan tıkanmaları çözümüdür. Bazen kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de ..

Petek Temizliği

Petek temizliği verimli ısı elde etmeniz için yapılması gereken önemli bir iştir. Radyatörler sayesinde soğuk havalarda, sıcak ortamlara sahip ..

Tesisatçı

İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine su kaçağı, tıkanıklık açma, sıhhi tesisat ve elektrik arıza konularında 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sağlıyoruz. ..

Su Tesisatçısı

su tesisatçısı,tesisatçı,su kaçağı tespiti,su kaçağı bulma,su kaçak tespiti,su kaçağı,petek temizliği,petek temizleme,tıkanıklık açma,doğalgaz tesisatçısı. ..

Su Kaçağı Bulma

AraSor Tesisat, tesisat hizmetlerinin yanısıra, Uygun fiyatlara su kaçağı tespiti hizmeti vermekte olup kırmadan elektronik cihazlar ile su kaçağı tespiti ve onarımı yapmaktadır. ..

Sayfalar

Ara Sor Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.
Su Kaçağı Bulma Tespiti | Petek Temizliği | Tıkanıklık Açma