Anadolu Yakası0 534 646 28 75
Avrupa Yakası0 532 051 75 36
Kocaeli Şubesi0 531 367 23 75

- Lavabo Açma -

Lavabo Açma

Lavabo Açıcı Kimyasallar Kullanmayın !

Lavabo açıcı gibi bir çok kimyasal içinde bulundurduğu yakıcı bileşenleri ile hem cildinizi, sağlığınızı tehlikeye atar, hemde pimaş borulara verdiği ısı ile yakar ve eritir ve bir başka sorunu beraberinde getirir, olası pimaş delinmelerindeki en büyük etken lavabao açkimyasallarıdır. AraSorTesisat olarak önermiyoruz.

Su tesisatı ve gider tesisatı sorunlarını yaşamayan çok az kişi vardır. Sorunla karşı karşıya kaldığımız zaman hemen çözüm yolları aramaya başlarız ve bu sorunlar ciddi can sıkıntısına sebep olur. Bu sorunların sebeplerini ve çözüm yöntemlerini birlikte inceleyelim. Yine de tıkanıklık problemlerinizde firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farkı olmadan tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz.

Lavabo Neden Tıkanır ?

    

  • Usta hatalarından kaynaklı, yanlış tesisat malzemelerinin kullanılmış olması lavaboları tıkar
  • Çay çöplerini atmak lavaboyu tıkar
  • Saç kıl gibi çeşitli atıklar lavaboları tıkar
  • Lavaboları yağlı yemek artıkları tıkar
  • Lavabo altındaki gider borularının yanlış eğimde olması tıkanıklığa yol açar
  • Kireç, alçı ve boya gibi kimyasalların lavaboya dökülmesi lavaboyu tıkar

 

  • Lavabo açma konusunda herhangi bir çekinceniz olmasın. Çünkü biz sizlerleyiz. Firma olarak yıllardır süre gelen çalışmalarımızla artık bu soruna kesin olarak çözüm bulmuş durumdayız. Sizleri endişeye sokan yöntemlerden uzak, kesin çözümü sizlere getirmekteyiz. Peki sizleri endişelendiren durumlar neler ve biz bu durumları nasıl ortadan kaldırıyoruz. Sizler gibi çoğu kişinin tıkanıklık deyince aklına gelen şey, evin veya işyerinin dağılması, hasar görmesi bu şekilde çözüme gidilmeye çalışılması. İşin daha kötüsü de bu kadar dağılmanın yanında bir de olumsuz bir sonuçla, yani sorunun çözülememesi gibi bir durumla karşılaşıldığında daha da ciddi problemlere yol açması. Yani eski tip bir uygulama sizlere hem maddi hem manevi olarak zarar vermektedir.

En Sık Karşılaşılan, Lavabodan Yavaş Giden Su Sorunu !

Lavabodan yavaş giden su, tıkanıklığın en erken belirtisidir. Daralma tıkanıklığın ilk habercisidir. Daralan lavabolardan su yavaş akar ve bir an önce giderin temizlenmesi gerekir.Lavabo gideri eğer mutfaktaysa yemek artıklarıyla ve yağlarıyla, banyolardaysa, sabun ve kireç artıklarının dökülen saçlarla birleşmesinden dolayı daralmaya başlar. 

  • Fiyat Tuzağına Kanmayın, Lavabo Açma 99 TL Yazanlara Aman Dikkat !

Değerli müşterilerimiz, sitesine fiyat yazan sitelerden uzak durun, bu tür firmaların tek amacı aramanızı sağlamak, aradığınızda 99 TL olan fiyat 200 TL ye kadar çıkar, çeşitli bahanelerle fiyatları arttırmaktadırlar. Sitesine fiyat yazan firmaların, pahalı bir cihaz olmasından dolayı kameralı görüntüleme cihazları yoktur, sadece sektörümüzdeki bir kaç firmada bulunmaktadır. Bu sebeple lavabo açma işlemini çok ucuza yapacaklarını sitelerine yazarlar ve verdikleri hizmet tam çözüm asla olamaz.

ARASORTESİSAT “ Tesisatın içini görür “ 

Mutfak Tıkanıklığı Açma Firması 

AraSorTesisat firmamız tıkalı olan banyo ve mutfak lavabo tıkanıklıkları, kırmadan robot cihazları ile kısa sürede açmaktadır.

lavabo açma ile ilgili görsel sonucu

Bizleri arayarak mutfak tıkanıklığı açma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Mutfak ve banyonuzda ki lavabolara beton ve moloz gibi sorunlardan tıkanmamış ise, garantili bir şekilde mutfak lavabo tıkanıklığı sorunlarınızı çözüyoruz. Firmamız kameralı cihazlarla da mutfak giderleriniz deki tüm sorunları fotoğraf ve video olarak sizlere rapor olarak sunar, 

Atık su gideri tıkandığında ne yapmalıyım?

İlk olarak evde sizin yapmanız gereken işlemler vardır.  Öncelikle komşularınıza rahatsızlık vermemek amacıyla üst kat daire su vanasını kapatmanız gereklidir.  Komşularınıza atık su giderlerine su dökülmemesi konusunda uyarmanız gereklidir. En kısa zamanda bilinmeyen atık su tesisatı tıkanıklarını noktasal tespit eden, ileri teknoloji cihazlar kullanarak giderinizi açabilecek ve konusunda uzman bir firma olarak bizi arayabilirsiniz.

 

Tuvalet tıkanıklığı, duş gideri, küvet gideri, lavabo gideri tıkanmalarında bize ulaşmak için; 0534 646 28 75 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

 

Ara Sor Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.
Su Kaçağı Bulma Tespiti | Petek Temizliği | Tıkanıklık Açma