Anadolu Yakası0 534 646 28 75
Avrupa Yakası0 532 051 75 36
Kocaeli Şubesi0 531 367 23 75

- ATAŞEHİR SU TESİSATÇISI -

Ataşehir su tesisatçısı

Kar Kış Dinlemeden Çalışıyoruz!

 

Su Tesisatı Nedir?

Su Tesisatı, ev ve iş yerlerinizde meydana gelebilecek, kullandığınız suyun altyapısında mevcut olan tesisat borularına, su ile alakalı tüm tesisat altyapısına ve kanallardan evinize temiz suyu getiren, pis suyu da aynı şekilde kanalizasyonlara götüren altyapıya bir bütün olarak su tesisatı adı verilmektedir.

 

Su Tesisatında Ne Gibi Arızalar Oluşabilir?

Ev ve iş yerlerinizde kullandığınız su tesisatınızda birçok problem meydana gelebilir. Örneğin, lavabonun tıkanması, musluğun bozulması, klozetin tıkanması ve çalışmaması, kalorifer peteklerinin ısıtmaması veya su kaçırması bunlardan bazılarıdır.

 

Yeterince Isıtmayan veya Su Sızdıran Kaloriferler

Kışın yoğun olarak kullanılan kaloriferlerin arızalanması durumunda soğuğun ortasında biçare kalabilirsiniz. Yeterince ısıtmayan kaloriferlerin temizlenmesi, tamir edilmesi veya yenileriyle değiştirilmesi gerekebilir. Su kaçıran kaloriferde ise sorunun tam olarak doğru tespit edilmesi çözümü için oldukça önemlidir.

Hemen Telefon Açın!

 

Ataşehir kırmadan su kaçağı tespiti. Kırıp dökmeden hızlı sonuç.

Sayın Ataşehir sakini; Günümüzde çok fazla hissedilmemesine rağmen Türkiye su zengini bir ülke değildir. Kişi başına düşen yıllık su miktarına göre ülkemiz halen su azlığı yaşayan bir ülke konumundadır. Gerekli tedbirler alınmazsa sanılandan daha yakın bir zamanda sıkıntıların artacağı kesindir. Kişi başına düşen yıllık kullanılabilir su miktarı 1.519 m3 civarındadır. Mevcut büyüme hızı, dikkatsiz su tüketim alışkanlıklarının değişmemesi gibi faktörlerin etkisi ile su kaynakları üzerinde olabilecek baskıları tahmin etmek mümkündür. Bu sebeple Ataşehir halkının gelecek nesillerine sağlıklı ve yeterli su bırakabilmesi için kaynakların çok iyi korunup, akılcı kullanılması gerekmektedir.

Sayın Ataşehir bölgesi müşterimiz; Geleceğimiz ve cebimiz için mekanınızda su kaçağı varsa ihmal etmeyiniz. Günümüz teknolojisi ile kırmadan su kaçağı tespiti çok daha hızlı ve daha başarılıdır. Ataşehir kırmadan su kaçağı tespiti için lütfen arayınız.

 

0 534 646 28 750 531 367 23 75 numaralı telefonlarımızdan dilediğinizi arayarak bize ulaşabilirsiniz! Telefonlarımız 7/24 açıktır. Her zaman yaşadığınız su tesisatı sorunlarınızı çözmek için sizin hizmetinizdedir.

Ara Sor Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.
Su Kaçağı Bulma Tespiti | Petek Temizliği | Tıkanıklık Açma