Anadolu Yakası0 534 646 28 75
Avrupa Yakası0 532 051 75 36
Kocaeli Şubesi0 531 367 23 75

- Su Tesisatçısı -

 

 

 

 

 

 

Su Tesisatçısı

Su tesisatı hizmeti, büyük apartman daireleri olmak üzere her çeşit ev, işyeri dahil olmak üzere yapılmaktadır. Daha doğrusu günün imkanlarıyla yaşayan ve tesisat sistemi olan tüm yapılarda su tesisatı vardır ve bunu uygulayan su tesisatçısı hizmeti de vardır. İstanbul’da etkili bir başarı sergileyerek, modern cihazlar ve profesyonel olan tesisatçılarıyla hizmet vermektedir. Geliştirilmiş olduğu tüm başarılı hizmetiyle su tesisatçısı, geleneksel yöntemlerden ayrılarak günün beklenti ve isteklerine uygun bir hizmet vermektedir. Bu hizmet su tesisat sorunlarında başarılı yöntemleri oluşturmaktadır.

Su Kaçak Bulma Cihazları

Su Tesisatının Genel Hizmetleri ve Çalışmaları

su tesisatçısının, su tesisatı hizmetinde verdiği hizmetlerde;

 • Su kaçaklarının tespiti ve onarımı,
 • Lavabo, mutfak, banyo, balkon gider tıkanıklıkları açma,
 • Tıkanan, ısıtmayan, bir tarafı sıcak bir tarafı soğuk olan peteklerin bakımları,
 • Kanal açma, logar tıkanıklıkları ve pimaş açma hizmetleri,

gibi çeşitli tesisat sorunlarında başarılı hizmetler vermektedir. Her birini gelişmiş cihazlar üzerinde, tesisata, gider borularına, çeşitli eşyalara, duvarlara ya da klozetlere zarar vermeden gerçekleştiren su tesisatçısı,İstanbul’daki su tesisat hizmetini en verimli bir şekilde yerine getirmektedir. Bu sayede yaşanabilecek her bir sorun,su tesisatçısıtarafından güvenle ele alınabilecek ve tesisat sorunlarında olumlu neticeler kendini gösterebilecektir.

Su kaçağı bulma cihazları kendi içinde 3 kategori içerisinde inceleyebiliriz. 

1-Kamera sistemi ile gider bağlantılarının görüntülenmesi şeklinde atık suların geçtiği pimaş borularının gözlemlenmesini sağlayan sistemdir. Bu sistem banyoda küvet , lavabo , klozet ve çamaşır makinesinin gider borularının içinin gözlemlenmesi ile tespit edilir.

 

2-İzolasyon kaçakları ; Bu tür kaçaklar teras katlarında daha çok rastlanılmaktadır. İyi izole edilmeyen fayans aralarından çıkan sular alt komşunun tavanında tahribatlar oluşturmaktadır. Banyo temizliği yapıldığında kullanılan asit içeren ürünler derz kısımlarını zamanla tahrip ederek su kaçağı oluşumlarına sebebiyet vermektedir. Gözle görülmesi zor olan bu kaçak anacak termal kamera sistemi sayesinde bulunmaktadır. 

 

3-Temiz su için kullanılan cihazlar ; Su tesisatı test pompaları ve özel dinleme cihazları ile su kaçak oluşturan bölüm tespit edilmektedir. Su tesisatında iki istisna vardır buda sıcak su kaçağı tespiti bu tür kaçak oluşumları ise özel termal kamera sistemi sayesinde bulunmaktadır.İkinci istisna ise kalorifer kaçakları en belirgin özelliği ise kombi su eksiltmesi şeklinde görülmesidir çok ufak bir kaçak olduğundan gelişmiş cihazlar bile bu kaçağı çoğunlukla bulamazlar bu tür kaçaklarda kimyasal uygulama yapıyoruz.

 

Su Tesisatı kaçak bulma işleri için arayabileceğiniz bir firma artık var üstelik yeriniz neresi olursa olsun aynı gün içinde servis imkanı sunan Çözüm Merkezi garantili olarak tespit ve onarım işlemleri yapmaktadır. Kırmadan tesisat tamiri için ayrı usta aramanıza gerek yok tespit yaptırdıktan sonra tamirini şirketimiz yapmaktadır. Fayansçı aramanıza gerek yok kırılan fayansları yine şirketimizin fayans ustaları yapmaktadır. Ara eleman veya taşeron kesinlikle kullanmıyoruz personellerimiz şirketimiz bünyesinde çalışan sigortalı ve yetki belge sahibi ustalardır. Gönül rahatlığı ile bizden hizmet alabilirsiniz çünkü garanti ve memnuniyeti sizlere sunuyoruz. Dairelerde tesisat kaçak tespiti yaptırmak veya iş yerlerindeki su tesisatı kaçak bulma işleriniz için bizi arayabilirsiniz. 

Anadolu Yakası su kaçağı bulma servis bölgeleri ; Adalar , Ataşehir, Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Pendik , Sancaktepe , Maltepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye ve Üsküdar mahalle ve semt civarına hizmet vermekteyiz.

Avrupa yakası servis bölgeleri ; Arnavutköy , Avcılar , Bağcılar , Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Başakşehir , Beylikdüzü , Beşiktaş , Beyoğlu , Büyükçekmece , Çatalca , Esenler , Esenyurt , Eyüp , Fatih , Gaziosmanpaşa , Güngören , Kağıthane , Küçükçekmece , Sarıyer , Silivri , Sultangazi , Şişli  ve Zeytinburnu olmak üzere tüm avrupa yakasına hizmetimiz vardır üstelik sabit fiyat garantisi ile servis veriyoruz. 

Su arıza bulma firması olarak deneyimli ekibimiz bir çok su sızıntıları ile önceden karşılatığı için sizin sorunu da bulması fazla zaman almayacaktır . Su kaçak bulma elemanlarımız sadece bu iş için eğitilmiş olduğundan dolayı size vakit kaybettirmeden hızlı bir şekilde yer tespitini yapar. AraSorTesisat su kaçağı bulma firması olarak sizlere garantili olarak alt kata su kaçağı tespiti yapmaktayız.

HER TÜRLÜ TESİSAT SORUNU İÇİN TEK BİR ADRES TEK BİR ÇÖZÜM

Ekipmanlarımız ve uzman tesisatçılarımız sayesinde su kaçağı tespiti kolayca yapılır ve su sızıntısı büyük bir sorun olmaktan çıkar. Ayrıca yapılan su kaçağı onarımı 1 yıl garantilidir . 

 

Sorun Değil Çözüm Üretiyoruz…

Küçük sorunlar için size büyük sorunlar oluşturan kurumlar veya şahıslardan çok farklı bir çalışma sistemine sahibiz. Acil olarak tesisat hattımız heran hizmet vermeye açık. AraSorTesisat olarak bizler çözüm yolunu en kısa yoldan bulmayı hedef edindik. Bölgesel tarama ve noktasal tespit ile belli bir çalışma alnını kullanarak sizi tüm su kaçağı ve tıkanıklık sorunlarınızdan kurtarıyoruz… Vermiş olduğumuz hizmetlerden bazıları şu şekildedir;

 

 • Su Kaçağı Tespiti
 • Logar Açma
 • Tıkanıklık Açma
 • Kanal Açma
 • Pimaş Açma
 • Su Tesisatı İşlemleri
 • Doğalgaz Tesisatı
 • Banyo
 • Petek Temizliği

Tesisatçı

Suyun varlığının bugün tesisat sistemleri aracılığı ile bizlere ulaştığını görüyoruz. Gelişmiş bir kanal sistemleriyle temiz suyun evlerimize ve işyerlerine ulaşması ve ardından atık suyun tekrarlardan farklı bir boru aracılığı ile kanalizasyona bağlanması gelişmiş bir sistemdir. Bu sistemde kimi zaman bazı sorunlar olabilmekte ve bizim her konuda yararımıza olan pozitif etmenler bir anda çeşitli aksamalara neden olabilmektedir.tesisatçı tarafından bu aksaklıklar, modern cihazlar ve profesyonel bir tesisatçı ekibi ile giderilerek, tesisatın normal döngüsünün sağlanabilmesi için çalışmalar sürdürülmektedir.

Her türlü soru ve görüşlerinizi için bizleri istediğiniz saat diliminde aramaktan çekinmeyiz. Aklınıza takılan tüm sorularınız için Bize Ulaşın...

 

Ara Sor Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.
Su Kaçağı Bulma Tespiti | Petek Temizliği | Tıkanıklık Açma