Anadolu Yakası0 534 646 28 75
Avrupa Yakası0 532 051 75 36
Kocaeli Şubesi0 531 367 23 75

- SARIYER SU TESİSATÇISI -

 Sarıyer Su Tesisatçısı 


Sarıyer istanbulun en yaşanılabilir en güzel ve en gözde ilçelerinin başında yer almaktadır . Yapılan bir araştırmaya göre İstanbulun en yaşanılabilir ilçeleri sıralandığında sarıyer 4. sırada yer almaktadır . 
Bütün güzel yönleriyle beraber   günden güne  büyüyen sarıyer ilçesinin verile sonuclara  göre Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TUİK) açıkladığı rakamlara göre Sarıyer'in nüfusugeçen yıla göre 2 bin 123 kişi artarak 344 bin 876'ya yükseldi. Sarıyer nüfusunun170 bin 599'unu erkekler, 174 bin 277'sini ise kadınlar oluştururken Sarıyerİstanbul'un en büyük 21. ilçesi oldu.
Verilen bu verilere bakıldığında günden güne kalabalıklaişan bir ilçe olduğunu görebilmekteyiz. Günden güne nüfusu artan istanbulun sarıyer ilçesinde yaşamını  sürdüren yüz binlerce kişi ve bu kişilerin yaşamlarını sürdürdükleri geçimini sürdürdükleri ev veya iş yerleri yer almkatadır.
Bu ev ve iş yerlerinin tamamında su tesisat sistemi yer almaktadır. evinizde iş yerinizde yer almış olan bu su tesisat sistemi konutlarınızın , binalarınızın ,iş yerlerinizin neredeyse iskeleti görevini görmektedir . 
evinizde iş yerinizde  meydana gelebilecek herhangi bir sıhhi tesisat problemi zaman içerisinde içten içe kendine zarar vermekle kalmaz aynı zamanda dairenizide içten içe zarar uğratan bir soruna dönüşür. Bu sebepten dolayı sıhhi tesisat hattınızda meydana gelebilecek bütün sorunlar için muhakkak prpfesyonel bir destek almanız gerekmktedir.


SIHHİ TESİSAT HATTINIZDA MEYDANA GELEBİLECEK SORUNLAR NELERDİR ?

Su Kaçağı 
Pis Su Kaçağı 
Temiz Su Kaçağı Tespiti 
Pimaşlarınızda meydana gelen Tıkanıklıklar 
Mutfak Lavabonuzda meydana gelen Tıkanıklıklar 
Tuvalete meydana gelen tıkanıklıklar 
Musluklarda meydana gelen arızalar 
Bataryada meydana gelen  su kaçağı 
Sifon arızası 
Rezervuar Arızası 
Su Tesisat borularınızda zamanla meydana gelen aşınmalar delinemeler veya çatlaklar 


SU KAÇAĞI TESPİT VE ONARIMI 


Su Kaçağı Tesisat Hattınızda meydana gelebilecek en büyük sıhhi tesisat sorunlarının başında gelmektedir . Tesisat hattınızda aniden meydana gelen ve çoğu zaman  etkisini gösterip kaynağını göstermeyen su kaçakları farkeidlir farkedilmez önlemi alınması gerekmektedir. Önelmi alınmayan su kaçakları zaman içerisinde mevcut yapınıza zarar verir ve dairenizi içten içe çürütmeye başlar. yine zamanında önelem alınmayan su kaçakları sizin canınızı sıkan bir sorun olmaktan çıkıp bazen alta kat komşunuza bazen  yan komşunuza akan su ve komşunuz ile yaşayacağınız sorunlar ile baş başa kalabilrsiniz bu yzüden su kaçağı ile karşı karşıay gelir gelmez acil bir şekilde profesyonel bir destek almanız gerekmeketedir. 
Firmamız istanbulun sarıyer ilçesine hizmet vermiş olduğu gibi aynı zamanda  diğer tüm ilçe ve mahallelerinede hizmet vermektedir. 
su kaçağı tespitinde uzamn ekipelriniz ile dairenizde iş yerinizde veya evinizdeki su kaçaklarını kırmadan dökmeden elektronik su kaçağı tespit cihazları ile  tespit edilip en az hasar vge maliyet ile onarımı yapılmaktadır ve siz değerli müşterilerimize  teslim edilmektedir

Ara Sor Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.
Su Kaçağı Bulma Tespiti | Petek Temizliği | Tıkanıklık Açma