Anadolu Yakası0 534 646 28 75
Avrupa Yakası0 532 051 75 36
Kocaeli Şubesi0 531 367 23 75

- BAŞAKŞEHİR SU TESİSATÇISI -


 

BAŞAKŞEHİR SU TESİSATÇISI 

Başakşehir Su Tesisatçısı

SU TESİSATÇISI NE İŞ YAPAR?
Tesisat denildiği zaman  akla oldukça geniş anlamlı bir kelime gelmektedir ve geniş bir lanı kapsamaktadır. Su tesisatı ise evinizde iş yerinizde kullanmış olduğunuz temiz ve pis suyu sistemli bir şekilde taşıyan boru hattını kapsamaktadır .
Peki Su Tesisatçısı ne iş yapar?
su tesisatçısı yapılarınızda bulunan  temiz su borularının yenilenmesi arızalı sıhhi tesisat borularının onarımı , musluk değişimi , batraya değişimi , tesisat hattı döşenmesi , su kaçağı bulma   gibi bir çok işlemi yürütmektedir.

SU KAÇAĞI NEDİR?
Günümüzde sıklıkla karşılaşılan sıhhi tesisat sorunlarından biride su kaçağıdır , yapılarınızda meydana gelen su kaçağı zamanında önlem alınmaz ise yapılarınıza büyük zararlar verebilir 
su kaçağı bulma işlemi günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte evinizde iş eyrinizde meydana gelen su kaçaklarını bulmak eskisinden daha kolaydır. 
Firmamız Başakşehir Su Tesisatçısı olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile sizlere hizmet sağlamak için 7/24 var gücü ile çalışmaktadır 
gelişen teknolojinin bizlere sunmuş olduğu imkanlar ile dairelerinizde bulunan su kaçaklarını kırmadan dökmeden elektronik ve dinlemeli su kaçağı tespit cihazları ile tespit etmekteyiz.
tespitini yapmış olduğumuz su kaçaklarının onarımıda firmamız ustaları tarafından en az maliyetler ve zararlar ile yapılmaktadır . 
su kaçağını bulup onarımını yaptıktan sonra yapmış olduğumuz onarım işini garanti kapsamına almaktayız , onarım yapmış olduğumuz bölge ile ilgili 1 yıl içinde oluşabilecek her hangi bir sorun için bizleri tekrar arayabilirsiniz.

 

Ara Sor Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.
Su Kaçağı Bulma Tespiti | Petek Temizliği | Tıkanıklık Açma