Anadolu Yakası0 534 646 28 75
Avrupa Yakası0 532 051 75 36
Kocaeli Şubesi0 531 367 23 75

- BEŞİKTAŞ SU TESİSATÇISI -

BEŞİKTAŞ SU TESİSATÇISI 

İstanbulun nüfus bakımından en kalabalık olan ilçelerinden biri olan Beşiktaşta  Ara  sor Tesisat olarak uzun yıllardan beridir siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. 
Firmmaız yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe , son teknoloji  ekipmanlar , alanında uzamanlaşmış ekip arkadaşları ile sizlere hizmet sunmaktadır .
Su tesisat problemleri, sifon tamiri , tesisat kaçakları , musluk değişimi, batarya değişimi , tesisat hattı değişimi , klozet tamiri , tuvalet açma , kanal açma , mutfak gideri açma , tıkalı pimaş açma gibi bir çok hizmeti en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde siz  değerli müşterilerimize sunmaktadır.
istanbul gibi büyük bir ilde servis alanımız oldukça geniştir , Beşiktaş  ileçsinde sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler aynı zamanda istanbul genelinede sunulmaktadır. istanbul içerisinde  bulunan gezici araçlarımız ile  sizlere  sürekli kesintisiz ve garantili hizmet sunmaktayız.
Bu geniş hizmet alanın bizlere getirmiş olduğu bir sorumluluk vardır   çalışmış olduğumuz iş alanı insan yaşamının neredeyse her alanında kullanılan su tesisatını kapsadığından  getirmiş olduğu sorumlulukta bi,zler için büyük önem arz etmektedir.
 yapmmış olduğumuz işi büyük bir titzlik ve ciddiyetle yürütüp aynı zamanda sizleri memnun edebilmek için var gücümüz ile 7/24  çalışmaktayız. sizlerin güvenini kazanmak için  sağlam ve disiplinli adımlar atıp buna uygun hareket etmekteyiz.

KALİTELİ MALZEME GARANTİ İŞÇİLİK UYGUN FİYAT 

İstanbulun Beşitaş ilçesinde sıhhi tesisat sorunları diğer ilçelerde olduğu gibi oldukça fazladır. Sıhhi tesisat ile ilgili oluşan sorunlarınız için çözüm bulabilmek için  bir tesisatçı aradığınız zaman karşınıza bir çok firma şahıs veya usta çıkmaktadır , bu çoğunluğun içerisinde sizlerin yapması gereken işinizi uygun fiyata ve kaliteli bir şekilde yapabilecek bir seçenek seçmesi olacaktır. Arasor Tesisat olarak bu konuda  yılların vermiş olduğu tecrübe ile kendimizi güveniyoruz 
kullanmış olduğumuz yüksek kalitede malzemeler yılların getirdiği tecrübe ile alanında profesyonneleşen ustalarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz,  kullanmış olduğum malzemlerin bir çoğunu uzun yıllardan beridir kullandığımızdan dolayı kullanmış olduğumuz malzemelerimizdende güven duymaktayız. firmamızın temelinde bulunan müşteri mem nuniyeti ilkesi doğrultusunda arkamızda bırakmış olduğumuz kaliteli işler yapacağımız kaliteli işlerin teminatıdır.

SU KAÇAĞI TESPİTİ 
KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI BULMA 
TESİSAT HATTINDA KAÇAK TESPİTİBeşiktaş su Tesisatçısı, beşiktaş su kaçağı tespiti , beşitaş sıhhi tesisatçı 


istanbulun önde gelen ilçelerinden olan Beşitaş ilçesinde bulunan yapılarda meydana gelen su kaçağı sorunları diğer ilçelerdede olduğu gibi oldukça fazladır .
su giderinizde duvardan geçen kısımlarda  veya yerden geçen kısımlarda yerini bilmediğiniz sızıntılar size  büyük zararlar verebilmektedir . 
dairenizde bir su kaçağı var ise zamanla duvarlarda kabarmalar , fayans ve derz aralarında sararmalar veya yüksek su faturaları ,ile karşı karşıa kalırsınız.  bu gibi durumlarda tesisatınızın geçmiş olduğu bütün bölgeleri kırarak  su kaçağına ulaşmayı denemeniz oldukça masraflı ve sonucuna ulaşılamayan bir çözüm denemesi olacaktır. kendiniz bulmak yerinizde mahallenizde bulunan bir tesisatçıyı çağırmakta sizin için kesin bir sonuc olmayacaktır . bu konuda firmamız hızla gelişen teknolojinin bizlere sunmuş olduğu elektronik su kaçağı tespit cihazları ile hizmetinizde
Dairenizde ,iş yerinizde vb tüm yapılarınıozda meydaan gelen bir kaçak var ise bizleri aramanız yeterli. 
bizi arayıp sorunuzu anlattıktan sonra sizlere izleyeceğimiz yol haritasını anlatım en acil şekilde ekip yönlendirmesi yapmaktayız, 
yönlendirilen ekipler alanında uzamanlaşmış ve yılllardan beridir firmamız bünyesinde sizlere hizmet veren ekiplerdir 
mevcutta bulunan kaçağınızı kırmadan dökmeden bulmak artık çok kolay 
son teknoloji elektronik cihazlarımız ile öncelikli olarak su tesiat hattınız kontrol edilmektedir dairede herhangi bir kaçak olup olmadığı tespit edilir 
mevcutta bulunan bir kaçak var ise bu kaçak kırmadan dökmeden son teknoloji dinleme sistemli cihaz ile dinlenerek bulunur ve nokta tespiti yapılır.
tespitini yapmış olduğumuz kaçağın oanrımıda firmamız tarafından yapılmaktadır , üstelik yapmış olduğumuz bütğn onarımlar garanti kapsamındadır , onarımı yapmış olduğumuz yer ile ilgili yaşanabilecek her türlü sorun için bizleri arayıp garanti kapsamında ekip talep edebilrisniz, su kaçağı tespit ve onarımı yapıldıktan sonra firmamız tarafından sizlere servis raporu teslim edilir ve yapılmış olan işlem firmamız tarafından garanti kapsamına alınır .

Ara Sor Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.
Su Kaçağı Bulma Tespiti | Petek Temizliği | Tıkanıklık Açma