Anadolu Yakası0 534 646 28 75
Avrupa Yakası0 532 051 75 36
Kocaeli Şubesi0 531 367 23 75

- Tesisatçı -

Tesisatçı

Su Kaçağı Tespiti

Kırıp dökmeden apartmanınız, işyeriniz ve müstakil evinizdeki her tip su kaçağını dışardan tespit edebilen servis ekibimiz kısa sürede, tek yerden müdahaleyle soruna geri dönmemek üzere çözüm getirebilir. Kılcal çatlaklardan kaynaklı su kaçaklarında uyguladığımız özel kimyasallarla tek çekiç darbesine dahi gerek kalmadan onarımı da kırmadan yapabilecek uzmanlığa sahibiz.

İşimize tam söz verdiğimiz zamanda ulaşıp başlar ve müşterimizin mağduriyetini önlemek için hızla çalışırız. Sizin sıkıntınız bizim sıkıntımızdır. İş sonunda her zaman hep beraber güleriz. 

AraSorTesisat firması olarak İstanbul içinde konut, restoran, okul, özel okul, hastane, dispanser, iş yeri, fabrika dağılımlı olarak birçok mekana su tesisat tamirat hizmeti verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Bu vesileyle çok değerli müşteri portföyümüz oluştu.

 

Tesisatçı ile yerden ısıtmalı petek sistemlerinin kontrolü, temizlenmesi, odalardaki az ısınma sorununa çözüm için su tesisatçısı firmamızı tercih edebilirsiniz. Yanlış veya eksik montaj yapılan hatalar, sıcak suyun dolaşımındaki hatalar, reglaj ayarı, sıcak su bağlantı sorunlarının giderilmesi, zeminden ısıtma sistemlerindeki kireç ve pasların havlupan veya kombi bağlantısı ile temizlenmesi gibi çok sayıda işlemi bizlerle alabilirsiniz.

 

Su Kaçağı Yer Tespiti ( Cihazla , Kırmadan Kameralı) Yapılarda meydana gelen su kaçağının yerini bilgisayarlı görüntüleme cihazlarımızla fazla bir yer kırılmadan sorunu çözmekteyiz . Eskiden su sızıntısının yerini bulmak için yapılar kırılıp dökülürdü şimdi ise görüntüleme sistemi ile sorunlu bölge kırılır ve onarılır . Size ek tadilat masrafı çıkarılmaz eviniz şantiye alanına dönmez . Tesisat kaçaklarını son teknoloji cihazlarımızla tespit edip onarıyoruz . Uygun fiyata profesyonel ve titizlikle hizmet veriyoruz . Su kaçağı olup olmadığını anlamak için aşağıdaki nedenlerden her hangi biri dairenizde mevcutsa bizi arayabilirsiniz .

 

*  Alt komşuya kabartı ve su damlacıkları var mı ?

 * Su faturanız her zamankinden yüksek mi geliyor ?

* Duvarlarınızda nem vaya küflenme var mı ?

* Kombi su eksiltiyor mu ?

Su kaçakları kırmadan bulunduğunda gereksiz tadilat masrafları sona ermektedir. Firmamız tüm tesisatı kontrol eden kamera sistemlerine sahiptir bu sayede kısa süre içinde sızıntı yapan boru bulunmaktadır. Su kaçağı genellikle alt komşunun tavanına damlama , küflenme ve kabarma şeklinde görülmektedir. Fark edilmesi ancak komşunun bizi uyarması ile anlayabiliriz. Evinizi yeni tesisat yaptırmış olabilirsiniz bu kaçağın sizden olmadığı anlamına gelmez. En iyisi bizi arayarak gereken tespitlerin yapılmasını sağlamaktır.

 

Su kaçağı arızalarını kameralı cihazlarla yerini tespit edip tamiri ile birlikte yapıyoruz. Su kaçak tespiti uzman ekiplerimiz tarafından bulunarak, tadilatı 1 yıl garantili bir şekilde yapılır. Bilinmeyen su sızıntıları alt kat komşunuzun tavanında damlaya sebep olur. Su kaçakları üst kat komşunuzun dairesinde herhangi bir şekilde belirte göstermeyebilir. Bunun nedeni su tesisat boruları sıvanın alt tabakasından geçmektedir. Sıvanın üst katında suyu büyük oranda engelleyen izalasyon malzemesi vardır.

 

Tesisatçı Böylece tesisat borunuzda ki kaçak zemine değil de alt katın tavanından damlaya başlar. sukacagi Su kaçağı Bulma %50 indirim ! Kırmadan su kaçak tespitiSu sızıntısı arada bir keslip sonra tekrar akıtıyorsa atık su gider borularında sorun olabilir fakat bu kesin bir yargı değildir. Su kaçağı sürekli bir damlamaya sebep oluyorsa genel olarak temiz su kaçağı var demektir.

Tesisatçı Kaçağın bulunması işleminde Tesisattan Sızan Suyun Tespiti

KIRMADAN cihazla Su Kaçağı Bulma, su kaçağı tespiti, su sızıntısı bulma, su tesisat arıza bulma ve su tesisat kaçağı hizmetini kırmadan kameralı sistemler ile veriyoruz. Su tesisat sektöründe gelinen en son teknolojiyi kullanan firmamız avrupadan ithal makineler ile çalışmaktadır.

 

Tesisatçı Bulunmayan su sızıntısı kalmasın. Su sızdıran bölgeden başlanarak banyonuzun her tarafını kırmak maliyeti yüksek sonuçlar doğurabilmektedir. Doğru tespit kimi zaman fazla yer kırılmasına sebep olsa da kesin sonuca ulaşmada doğru anahtar gibidir. Tesisat borusunda yüksek basınca dayanamayan kaynak bölgesi göz damlası veya iğne deliği büyüklüğünde su kaçırmasına sebep olsa da şikayetlerin tümü bu problemlerden kaynaklanmamaktadır.

Ara Sor Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.
Su Kaçağı Bulma Tespiti | Petek Temizliği | Tıkanıklık Açma