Anadolu Yakası0 534 646 28 75
Avrupa Yakası0 532 051 75 36
Kocaeli Şubesi0 531 367 23 75

- BEYOĞLU SU TESSİATÇISI -

BEYOĞLU SU TESİSATÇISI 

SU TESİSATÇISI BEYOĞLU 


İstanbulun nüfus kalabalıklığı bakımından önce gelen ileçelerinden Beyoğlunda bir çok konut, ev iş yeri mevcuttur. bu yapılarda günlük yaşamımızın her alanında olmazsa olmazı   olan su mevcuttur. kullanmış olduğumuz temiz suyu bize taşıyan boru hattına temiz su tessiatı denmektedir. kullanmış olduğumuz temiz suyu bizlere taşıyan boru sisteminde çoğu zaman istenmedik su kaçakları meydana gelebilir. bu su kaçakları ile baş etmek oldukça can sıkıcı bir durumdur. su kaçağı farkedildiği an profesyonel bir ekipten destek alınmazsa yapılarınızda büyük zararlara yol açabilir .
Evlerimizde binalarımızın iskeleti durumunda olan su tesisat sistemlerini, korumak aslında bütün evinizi korumak anlamınada gelmektedir.  Bu sistemlerde yaşanabilecek herhangi bir sorun zaman içerisinde binanıza zarar verip yapılarınızı adeta içten çökerten sounlar haline gelebilir. evinizde iş yerinizde oluşabilecek herhangi bir su kaçağı zaman içerisinde önlem alınmadıkça duvarlarınızda çürümelere sebep olmaktadır. 
uzun vadede önlemler alınmadığında mevcutta bulunan su kaçağı artık sizi rahatsız eden bir su kaçağı durumundan çıkıp zamanla alt katınızda bulunan komşusunuza kadar akıp  çevrenizide rahatsız eden bir soruna dönüşmeye başlar.
temiz su sisteminizde meydana gelen kaçakların dışında pis su sisteminizdede meydana gelen kaçaklar oldukça can sıkıcıdır. zamanında önlem alınmadığında pis su kaçakları da temiz su kaçaklarında olduğıu gibi binanıza büyük zararlar vermektedir.
yapıalrınıza bulunan su kaçaklarının onarımı için daha fazla beklemenize gerek yok kaçak ile karşı karşıya kaldığınız an firmamızdan destek almanız mümkün.
Ara Sor Tesisat olara beyoğlu bölgesinde bulunan su tesisatçısı olarak  yılların vermiş olduğuu deneyim tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma siztemimiz ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız.


SU KAÇAĞI TESPİT VE ONARIMI 

Yapılarınızda bulunan su kaçakları için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak 7/24 destek talep edebilirsiniz
Yapılarınızda bulunan su kaçağı tespiti firmamız ustaları tarafından elektronik su kaçağı tespit cihazları ile yapılmaktadır 
her hangi bir su kaçağı ile karşı karşıya kaldığınızda bizim ile iletişime geçmeniz durumunda firmamız ekipleri adresinize yönlendirilir . adresinize ulaşan ustalarımız evinize girerken galoş ve temiz kıyafetler ile içinizin rahat edeceği tüm temizlik önlemlerini alarak işine başlar 
mavcutta bulunan su kaçağının tespiti için öncelikli olarak su sistemleriniz elektronik su kaçağı  tespit cihazı ile kontrol edilir ve mevcutta bir kaçak olup olmadığı  kontrol edilir. Yapılan tespit sonucunda dairenizde bulunan herhangi bir kaçak var ise bu kaçak elektronik su kaçağı tespiti dinleme cihazları ile dinleme yapılarak bulunur .  su kaçağı tespit cihazı ile dinleme yapılarak nulunan kaçak için eski dönemlerdeki gibi bir çok yeri kırmanıza dökmesnize evinizi bir inşaat alanına çevirmenize gerek yok . su kaçağı tespit cihazı ve yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübeler ie profesyonelleşen ekiplerimiz ile nokta atışı yapmak mümkündür.
 su kaçağı tespiti bizim işimiz  sizlerin kafasında bulunan soru işaretlerini çözüme kavusturmka için daima  hizmetinizdeyiz , üstelik bulmuş olduğumuz su kaçağı için  yapılan onarımlarımızda  1  yıl boyunca garantilidir.  onarım yapmış olduğumuz bölgede yaşayabileceğiniz sorunlar için bizleri arayıp ücretsiz servis talep edebilirsiniz.
hem içiniz rahat etsin hem cebiniz , en uygun fiyatlı su kaçağı tespiti ve onarımının yanında en güvenilir   ve en kaliteli hizmeti almak için doğru adrestesiniz 

BEYOĞLU BÖLGESİNDE SİZE SUNMUŞ OLDUĞUMUZ HİZMETLER NELERDİR ?

Su  Kaçağı Tespiti 
Pis Su Kaçağı Tespiti 
Temiz Su Kaçağı Tespiti 
Kamera ile Su Kaçağı Tespiti 
Kamera İle Pis Su Kaçağı Tespiti 
Kamera İle Pimaş görüntüleme
Lavabo Tıkanıklığı Açma 
Tuvalet Tıkanıklığı Açma 
Rezervuar Tamiri 
İç Takım Değişimi 
Musluk Değişimi 
Batarya Değişimi 
Petek Temizliği 
İlaçlı Petek Temizliği BEYOĞLU İLÇESİNİN TÜM SEMT VE MAHALLELERİNE SERVİSİMİZ VARDIR 
DETAYLI BİLGİ VE SERVİS TALEBİ İÇİN BİZLERE İLETİŞİM NUMARALARIMIZDAN ULAŞABİLİRSİNİZ


İLETİŞİM NUMARALARIMIZDAN BİZLERİ ARAYBİLİRSİNİZ 
0534 646 28 75
0532 051 7536


 

Ara Sor Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.
Su Kaçağı Bulma Tespiti | Petek Temizliği | Tıkanıklık Açma