Anadolu Yakası0 534 646 28 75
Avrupa Yakası0 532 051 75 36
Kocaeli Şubesi0 531 367 23 75

- ÜSKÜDAR SU KAÇAĞI -


SU TESİSATI NEDİR?

İnsan yaşamı boyunca oksijenden sonra  gelen en önemli öğe sudur. insan yaşamı için en temel ihtiyaç olan su aslında yaşamın tam olarak kendisidir,su tesisatı ise  bu yapıyı oluşturan sistemdir.
suyun temini,suyun depolanması,ısıtılması,basıçlandırılması ve benzeri bir çok konuyu içine almaktadır.  
Su tesisatı kendi arasında pis su ve temiz su olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.
PİS SU TESİSATI NEDİR?
Ev arsa ofis bahçe ve benzeri  yapılarda çeşitli olan su akıtma bölgelerinden akan pis ve kirli  sular şehir kanalizasyonlarına ve ya çukurlara  döşenmiş borular sayesinde akıtlımasını sağlayan sistem anlamına gelmektedir.
aynı zamanda bu atık suların evimizde işyerimizde ihtiyacımız olan her yerde kullandığımız temiz suyun tahliyesinin'de sağlandığı tesisat sistemidir

TEMİZ SU TESİSATI NEDİR?

 Temiz su tesisatı ise bizim su ile ilgili tüm temel ihtiyaçlarımızı giderdiğimiz sistemi oluşturur. mevcutta bulunan yapınızda suyu kullanılacak bölgeye kadar akışını sağlayan boru dizisine ise temiz su tesisatu adı verilir.
 

Sayın Üsküdar halkı; Ara sor tesisat ile tüm tesisat sorunlarınıza veda edin. Günümüzde Türkiye dört tarafı denizlerle kaplı su zengini bir ülke olarak bilinse'de aslında tam olarak istatistiklerin ortaya koymuş olduğu durum bu değildir.Bizim için aslında bir damla suyun bile kıymeti büyüktür. Su kaçaklarınız ise bu durumu tetiklemektedir, aniden sizden alt komşunuza akmaya başlayan bir su ile tüm düzeninizi sarsan  bir durum ortaya çıkar
Sonrasında çözüm için başvurduğunuz yöntemlerin bir çoğu aslında sizi daha büyük bir soruna iter.Kendi çabalarınız ile bulmaya çalıştığınız kaçağın yerini tespit ederken kırıp dökmenizin yanında sonucuna ulaşılamayan bir sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz.
tam da bu noktada sizlere destek için hazırda beklemekteyiz. Bir telefonunuz ile adresinize en acil şekilde servis yönledirmesi yapıp sorunuzu en basit şekilde çözüme kavuşturmaktayız.
Hali hazırda mevcut olan profesyonel ekibimiz elektronik cihazlarımız ile sizlere destek çıkmaktayız
Elektronik su kaçağı bulma cihazımız ile kırmadan dökmeden nokta atışı yaparak kaçağın olduğu bölgeyi tespit etmekteyiz.Asıl olay bizim için bu noktadan sonra başlamaktadır tespitini yapmış olduğumuz kaçağın tadilatını yapıp sizlere garantili bir şekilde teslim etmekteyiz
kesintisiz hizmet sorunsuz teslim için sizde bizimle iletişime geçin.
Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay. %100 Su Kaçak Tespiti ve Onarımı için bizleri arayabilirsiniz.


 

Ara Sor Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.
Su Kaçağı Bulma Tespiti | Petek Temizliği | Tıkanıklık Açma